Головна » 2016 » Лютий » 3 » Участь співробітників лабораторії у Серпневих нарадах закладів спеціальної освіти
13:11
Участь співробітників лабораторії у Серпневих нарадах закладів спеціальної освіти

27 серпня 2015 р. доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії жестової мови Світлана Кульбіда взяла участь у  Педагогічній нараді «Підсумки роботи за 2014/2015 н.р. та пріоритетні завдання на 2015/2016 н.р.» (м. Житомир, Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів  № 2) й виголосила доповідь: «Роль доступних засобів жестовомовної комунікативної компетенції для глухих учнів закладу».

 

28 серпня 2015 р. участь у Педагогічній нараді «Підсумки роботи за 2014/2015 н.р. та завдання на 2015/2016 н.р.» (м. Хмельницький, Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа №33) взяли участь співробітники лабораторії:

Анна Замша, в.о. завідувача лабораторії жестової мови виступила з доповіддю: «Технології реалізації білінгвального підходу до навчання дітей з порушеннями слуху»

Наталія Зборовська, науковий співробітник лабораторії жестової мови виступила з доповіддю: «Особливості соціальної ситуації розвитку та мовної компетентності учнів з порушеннями слуху».

 

31 червня 2015 р. Олена Дробот взяла участь у:

Нараді при директорові «Перспективи роботи школи на 2015/2016 навчальний рік. Про реалізацію проблем закладу: основні здобутки, проблеми, перспективи» (м. Чернігів, Чернігівська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) й виступила з доповіддю: «Спілкування дітей дошкільного віку з однолітками в умовах спеціального навчального закладу».

Методичному об’єднанні вихователів Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня й виступила з доповіддю: «Комунікація з батьками: проблеми та шляхи їх подолання».

Переглядів: 209 | Додав: usllab