Головна » 2010 » Вересень » 27 » Вітаємо з днем народження Марченко Тетяну Веніамінівну!
16:29
Вітаємо з днем народження Марченко Тетяну Веніамінівну!

Тетяну Веніамінівну Марченко

- перекладача вищої категорії, досконалого знавця своєї справи, незгасаючого оптиміста, який заряджає добрим настроєм і посмішкою усіх оточуючих

 щиро вітаємо з ювілейним Днем народження!

 Тетяна Веніамінівна розпочала працювати перекладачем з 1967 року. В різних організаціях вона допомагала нечуючим людям, у важливих справах та побуті. Паралельно працювала і на Чернігівському УПП УТОГ. Її добрий погляд, посмішка, влучне слово та професіоналізм завжди привертали до неї увагу нечуючої спільноти. Тому й не дивно, що з 1992 по 2008 роки Тетяна Веніамінівна працювала перекладачем вищої категорії Чернігівської обласної організації УТОГ. Невтомний працівник, активістка, прекрасний педагог, який професійно і зрозуміло передає свої знання новому поколінню перекладачів. Цілком закономірно, що серед нагород Тетяні Веніамінівні є медаль «Ветеран праці», багаточисельні грамоти президії ЦП УТОГ та Чернігівської організації, а також звання «Відмінник УТОГ».

Шановна Тетяна Веніамінівна!
Від імені співробітників лабораторії
прийміть найщиріші вітання з ювілейним Днем народження
Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, радості, щастя, духовного комфорту, здійснення найзаповітніших мрій, сімейного благополуччя.
Дякуємо Вам за співпрацю, активність та оптимізм!
Переглядів: 1192 | Додав: usllab