Головна » 2010 » Грудень » 8 » Віталіємо з ювілеєм Київську загальноосвітню спеціальну школ-інтернат №6
13:24
Віталіємо з ювілеєм Київську загальноосвітню спеціальну школ-інтернат №6

КИЇВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ СПЕЦШКОЛІ-ІНТЕРНАТУ № 6 – 110 РОКІВ!

Щиро вітаємо з ювілеєм увесь педагогічний колектив та учнів!

Кожна людина, перегортаючи сторінки свого життя, зупиняється на тій, що має назву «школа». При цій згадці линуть приємні, життєрадісні думки, щемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх порадників і наставників – учителів. Ваша славна школа дала путівку в життя багатьом поколінням випускників, які є активними громадянами нашого суспільства.

Шановні педагоги, сьогодні та в минулому, щедро засівали й засівають освітянську ниву зернами знань, плекають Людину, допомагають кожному розкрити свої таланти, відшукати себе й своє місце в житті. Ви прагнете навчити своїх учнів не лише науці, а й людяності, відповідальності, самостійності. Ви навчаєте дітей та юнаків бути дорослими людьми та зрілими громадянами і патріотами.

Бажаємо вам у рік прекрасного 110-річчя впевненості у власних силах, невпинного руху вперед та прагнень до нових звершень! Продовжуйте своєю працею, навчанням, гарними справами прославляти свій рідний край, а отже, розбудовувати нашу державу, зміцнювати її могутність!

За роком рік життя невпинно лине,
Дарує весен веселковий час.
У цю прекрасну ювілейну днину
Вітання щирі ви прийміть від нас.
Хай доля вам пошле добро і щастя,
Міцне здоров'я, море благ земних,
А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
Нехай ще довго стеляться до ніг!

Міцне здоров’я, гарний настрій, творча енергія і наснага хай супроводжують вас усюди і завжди, хай здійснюються найсміливіші проекти і плани, хай фортуна сприяє перемогам і досягненням у всіх сферах життя! Бажаємо вам родинного щастя, товариського визнання, гармонії та душевного комфорту.Переглядів: 901 | Додав: usllab