Головна » 2009 » Листопад » 5 » Зустріч національної робочої групи: «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»
12:14
Зустріч національної робочої групи: «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»


28 жовтня 2009 р. в залі засідань Академії педагогічних наук відбулася розширена зустріч національної робочої групи з освіти у рамках канадсько-українського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні».

 

До участі у нараді, яка відбулася за участю канадського менеджменту освітнього компоненту (зокрема, д-ра Р.Петришина та Ю.Конкіна), запрошувалися представники Міністерства освіти і науки України та Міністерства освіти і науки АРК, управлінь освіти м. Львова та Сімферополя, Інститут спеціальної педагогіки АПН України, партнерські організації, експериментальні школи та вищі навчальні заклади, залучені у проект.

 


Серед питань порядку денного розглядалося:

  • огляд результатів діяльності освітнього компоненту проекту за різними напрямками (розбудова інклюзивної школи; розробка і впровадження навчальних курсів з інклюзивної освіти у ВНЗ та інститутах післядипломної педагогічної освіти; робота із батьками);
  • стратегія і плани подальшої роботи, зокрема у контексті «Плану дій щодо запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на 2009—2012 рр.», ухваленого Міністерством освіти і науки України.

Переглядів: 732 | Додав: usllab