Головна » 2009 » Листопад » 18 » 2 листопада – 8 грудня 2009 року Курси підвищення кваліфікації перекладачів жестової мови на базі НВЦ
12:56
2 листопада – 8 грудня 2009 року Курси підвищення кваліфікації перекладачів жестової мови на базі НВЦ
   З 2 листопада цього року на базі Навчально-відновлювального центру (НВЦ) Українського товариства глухих (УТОГ) розпочали роботу курси підвищення кваліфікації перекладачів жестової мови.
   Дані курси привертають увагу багатьох бажаючих, оскільки НВЦ отримав відповідну ліцензію на проведення зазначених курсів. Не менш важливе значення має той факт, що ліцензована програма курсів для зазначеної категорії поглиблює вивчення лінгвістики жестової мови (ЖМ), зберігаючи основи традиційного вивчення калькованого жестового мовлення (КЖм).
   Наразі, згідно з ліцензією, на курсах навчається 30 осіб з різних областей України: з них чотири особи є педагогами загальноосвітніх спеціальних шкіл для дітей з порушенням слуху, які на контрактній основі засвоюють ази УЖМ (Кисляцька, Кам’янська, Херсонська, Хустська – зазначені педагоги працюють зі слабочуючими учнями).
   Курси триватимуть до 8 грудня і завершаться іспитом, який прийматиме відповідна кваліфікаційна комісія на чолі з головою УТОГ Ю.П. Максименком.
   Викладання ведуть досвідчені перекладачі-дактилологи вищої категорії (1 особа) та носії УЖМ з педагогічною освітою (3 особи) та співробітники лабораторії ЖМ (2 особи).
   Програма курсів передбачає поглиблення економічних та правових знань, і тому до когорти викладачів приєдналися молоді фахівці з вищезазначених дисциплін.
Переглядів: 686 | Додав: usllab