Головна » 2010 » Квітень » 10 » Науково-практичний семінар "Інноваційні підходи до навчально-виховного процесу в Криворізькій школі"
20:12
Науково-практичний семінар "Інноваційні підходи до навчально-виховного процесу в Криворізькій школі"

    

          Заклад, який ми відвідали, то…Казка, яку створили власними руками з теплотою і любов’ю працівники школи на чолі з шанованим директором, Любов Миколаївною Луценко. Кожний поверх, кожна класна, спальня, групова кімнати відрізняються оригінальністю, сучасним дизайном, де втілюється острівець домашнього затишку. Для всебічного розвитку нечуючої дитини та її повноцінного життя створені всі належні умови. Відчувається, що кожна дитина із задоволенням навчається і живе у школі.

     Надзвичайно приємне враження залишилося у нас від працівників закладу, особливо від їхнього прагнення вивчати рідну мову глухої дитини. Безліч запитань про лінгвістичні особливості жестової мови, про методику використання ЖМ при викладанні окремих предметів, активна участь педагогів, вихователів, працівників господарчої частини у практичних заняттях і тренінгах, палкі обговорення складних питань стосовно впровадження інноваційних підходів у навчально-виховний процес,  підтверджують те, що персонал закладу усвідомлює значення ЖМ для розвитку нечуючої дитини, розуміє важливість високого рівня володіння ЖМ вчителями, вихователями і загалом персоналу школи, для забезпечення якісного навчання, виховання та спілкування з учнями.

     Співробітники лабораторії жестової мови Інституту спеціальної педагогіки АПН України, як учасники науково-практичного семінару «Інноваційні підходи до навчально-виховного процесу в Криворізькій загальносвітній спеціальній школі-інтернаті для глухих дітей», висловлюємо щиру подяку працівникам закладу за високий рівень організації проведення семінару з основ вивчення ЖМ та гостинність, щирість, відвертість, турботливість, велику жагу до сучасних знань про нечуючу дитину та її комунікативні особливості.
Переглядів: 1872 | Додав: usllab