Головна » 2010 » Вересень » 8 » Вітаємо з днем народження Скурчинського В.В.
14:40
Вітаємо з днем народження Скурчинського В.В.
Вітаємо з ювілеєм шановного
Володимира Вікторовича Скурчинського
– директора єдиного в Україні музею історії
 Українського товариства глухих

Щирий і невтомний трудівник – всю свою діяльність він присвячує прагненню покращення життя нечуючої спільноти. Тому й не дивно, що Володимир Вікторович став одним з перших ініціаторів та активним організатором першого музею історії УТОГ в бувшому СРСР. Надзвичайно уважно, відповідально,  сердечно зібрана й створена ним унікальна історія про життя глухих за всі часи існування громадської організації. Матеріали Володимира Вікторовича увійшли і входять у наукові праці сурдопедагогів, сурдопсихологів, перекладачів, усіх, хто пов’язаний з діяльністю нечуючих.

Окремою творчою сторінкою життя є його захоплення авторським кіно. Так, побачили життя наступні його стрічки: «Сосновий бір», «Життя одного підприємства», «Перші почуття», які є гордістю і здобутком його спадщини.

 Цілком закономірно, що серед численних нагород у Володимира Скурчинського: «Почесний член УТОГ», «Заслужений працівник культури України» та багато інших.

Дорогий Володимире Вікторовичу!
Від імені співробітників лабораторії прийміть найщиріші
вітання з нинішнім ювілейним Днем народження
Шануємо Вашу доброту, чуйність, чесність, порядність, уважність та терплячість у відшукуванні матеріалів, налагодженні стосунків з родинами нечуючих, дивовижну працездатність.
Щастя Вам, натхнення, творчого неспокою, добробуту і радості.
Дякуємо Вам за співпрацю та сподіваємося на подальші спільні знахідки!
Переглядів: 776 | Додав: usllab